|  | 

Inne

Gry Totalizatora Sportowego – największe prawdopodobieństwo wygranej

img-responsive

Gry liczbowe to jedna z popularniejszych obecnie form tego typu rozrywki. Obecnie kupon można zakupić praktycznie wszędzie, nie tylko w standardowych kolekturach, ale także w supermarketach i na stacjach benzynowych. Którą grę najlepiej jest wybrać, ze względu na prawdopodobieństwo wygranej?
Najbardziej prawdopodobne, jeśli chodzi o wygraną pierwszego stopnia, jest trafienie wszystkich liczb w grze mini lotto. Zasady są niezwykle proste. Wystarczy obstawić prawidłowo pięć liczb. Tak samo jak w przypadku dużego lotka możliwe jest również granie tak zwanym systemem, gdzie można obstawić nawet 12 liczb.

 

W przypadku gry mini lotto trzeba jednak pamiętać, że trafienie najniższej wygranej ma mniejsze prawdopodobieństwo niż prawidłowe obstawienie trójki w dużym lotku. Mimo to nadal wiele osób wybiera mini lotto, często ze względu na znacznie niższą cenę kuponu.
Wyniki mini lotto można znaleźć w punktach sprzedaży, na stronach internetowych, a także w telegazecie. Jeśli ktoś chce poznać dużo wcześniejsze wyniki, powinien poszukać w internecie, ponieważ w większości przypadków w kolekturach dostępne są wyniki z ostatniego miesiąca.

 

gry-totalizatora-sportowego-najwieksze-prawdopodobienstwo-wygranej

ABOUT THE AUTHOR