Sklep online — klasyczne pozycje po polsku dla copywritera i każdego, kto pisze teksty marketingowe

Wiarygodna oferta sprzedaży – O.A. Owen
11 faktów, które każdy szanujący się copywriter powinien znać

Jeśli potencjalni klienci mają reagować na twoje oferty sprzedaży — lub wszelkie inne teksty, jak np. e-maile promocyjne — to muszą być one przede wszystkim wiarygodne. Wiesz już po sobie, że nie kupiłbyś od sprzedawcy, który wydaje ci się naciągaczem. Badania zachowań konsumenckich potwierdzają: najchętniej kupujemy od firm i osób, którym ufamy.

Choć temat nie jest nowy, wciąż mnóstwo copywriterów — autorów tekstów reklamowych — nie ma bladego pojęcia, co czyni tekst wiarygodnym: co powoduje, że odbiorcy wierzą w obietnice, ufają sprzedawcy i kupują. Z pomocą przychodzi ta stara, zaginiona, lecz nieustannie aktualna pozycja legendarnego w swoich czasach copywritera, O.A. Owena …

Wiarygodna oferta sprzedaży — O.A. Owen
Reklamowanie według naukowych reguł – Claude C. Hopkins
40+ lat skondensowanej praktyki geniusza reklamy… na 81 stronach

Produkt lub usługę kupuje mniej klientów niż zakładałeś… mimo, że wydajesz sporo na reklamę? Teksty kuleją? Brak pomysłów na ulepszenia? Pragniesz lepiej sprzedawać? Dzięki pewnym, bo sprawdzonym w praktyce technikom reklamowo-marketingowych? Sięgnij więc po starą publikację Hopkinsa —

Być może w środku jest to, czego właśnie potrzebujesz. Claude Hopkins zamieścił w Reklamowaniu wszystko najlepsze, co spotkało go w całym życiu zawodowym jako (cytuję) najciężej pracującego człowieka reklamy w historii. Niedziela była jego ulubionym dniem — nikt mu bowiem nie przeszkadzał… Wypróbuj te naukowe techniki w rozwoju swojego biznesu, a jeśli jesteś copywriterem, jest to twoja obowiązkowa pozycja:

Reklamowanie dające powód-dlaczego – John E. Kennedy
2 fundamentalne koncepcje pisania skutecznych tekstów sprzedażowych

Jeśli jesteś copywriterem i chciałbyś gwałtownie poprawić umiejętność pisania tekstów, które sprzedają …jeśli zarabiasz na e-bookach, e-kursach, e-szkoleniach, towarach sprzedawanych przez Internet i pragniesz zwielokrotnić zyski……wypróbuj te 2 prawdopodobnie najsilniejsze koncepcje pisania skutecznych tekstów marketingowych, które odmieniły branżę reklamy:

Pokaż
Ukryj