Pisz!

Ernest Hemingway podczas pracy nad tekstem

Dziel się tym, co wiesz
i zarabiaj pieniądze

Wymień swoją wiedzę
o copywritingu, reklamie
i marketingu na dodatkowy dochód — tego i każdego roku.

Drogi Czytelniku…

Jako copywriter, hobbysta tematyki z zakresu reklamy i marketingu, a także e-biznesu, posiadasz cenną wiedzę.

Wiedzę, którą jeśli chcesz, możesz zamienić na:

  • Status eksperta,
  • Respekt i uznanie,
  • Nowe zlecenia na pisanie tekstów,
  • Nowe zlecenia z zakresu consultingu,
  • Oferty przeprowadzenia prezentacji, szkoleń,
  • Pieniądze plus wiele więcej.

Weźmy mój skromny przykład. Piszę raz na tydzień jeden artykuł o tym, co wiem. W ten sposób zyskuję nowych klientów … oferty współpracy przy rozmaitych projektach, start-up’ach … i wiele innych.

Mówiąc krótko, pojawia się mnóstwo nowych możliwości, z których skorzystam lub nie.

Skąd taki efekt pisania własnych artykułów? Prosta sprawa. W ten sposób pokazujesz, na co cię stać. Dajesz Internautom wiedzę, która pomaga im powiększać zyski, osiągać cele, motywować do działania.

Z kolei swoim potencjalnym klientom udowadniasz, że jesteś kimś, kto wie, jak zwiększyć dla nich zyski. W dodatku, jeśli dajesz coś za darmo, to możesz liczyć na to, że oddane dobro do ciebie wróci — dlatego pisanie fachowych artykułów jest tak lukratywną inwestycją i dlatego …

Poświęć czas i zyskaj rozgłos

Jeśli więc masz o czym pisać, masz 30 minut raz w tygodniu, chcesz zyskać popularność, zacząć budować swój autorytet na rynku, pozyskiwać nowych klientów i w efekcie zwiększyć swoje zarobki — zapraszam! Przyłącz się do tworzenia blogu Total Copywriting.

Jako współautor dostajesz własny panel redaktora: logujesz się, uzupełniasz profil (fotografia, stopka pod artykułami, inne dane kontaktowe) i odtąd możesz zacząć pisać. Pracuję na silniku WordPress, więc nie będzie żadnych trudności z obsługą.

Napisz coś o sobie: jakie masz doświadczenie, co do tej pory robiłeś, jak często chciałbyś publikować nowe artykuły (raz na tydzień, miesiąc, etc) oraz treść do stopki, która będzie się ukazywała pod twoimi publikacjami.

Zapraszam.

Pokaż
Ukryj